Budapeşte Noel Pazarları ve Andrea Bocelli Konseri

22 Kasım 2024

Fiyat

Gün

3 gün

Toplam Kişi

45

Yaş Sınırı

+12

Gezi Detayları

Veronika Samu Eşliğinde Türkçe rehberlik hizmetleri,

22 Kasım 2024 / 2 Gece – 3 Gün

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz NOEL PAZARLARI gezimizde bu yılın rotalarından biri güzeller güzeli BUDAPEŞTE... Buda bölgesinden Peşte’yi gözleyeceğimiz, Estergon’da tarihe yolculuk yapacağımız ve Gödöllö Sarayı’nda İmparatoriçe Sisi ile tanışacağımız gezimizin en önemli anlarını ise Andrea Bocelli konseri ile süsleyeceğiz.

Uçuş Detayları
22 Kasım 2024 İstanbul – Budapeşte TK 1035 08:10 (Kalkış) 08:20 (Varış)
24 Kasım 2024 Budapeşte – İstanbul TK 1038 20:10 (Kalkış) 00:20 (Varış) * (25 Kasım 2024)

Otel Detayları
BUDAPEST MARRIOTT HOTEL

Gezi Planı

1.Gün (22 Kasım 2024)

İstanbul / Budapeşte

İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05:30’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Hava Yolları’nın TK 1035 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:10’da hareket ve yerel saat ile 08:20’de varış. Varışımızı takiben düzenleyeceğimiz şehir turunda Buda Bölgesi’ndeki Kale Tepesi, Gül Baba Türbesi, Matthias Kilisesi, Balıkçılar Kulesi, Gellert Tepesi, Kahramanlar Meydanı ve çok daha fazlasını ziyaret edecek, Öğle Yemeği’mizi BALIKÇI TABYASINDA alacağız.  Öğleden sonra 5 yıldızlı otelimize transfer. Akşam yemeğimizi Budapeşte’nin en iyi restoranlarından olan FELIX KITCHEN & BAR’da alacağız. Geceleme otelimizde.

2.Gün (23 Kasım 2024)

Gödöllö Sarayı, Cafe New York & Andrea Bocelli Konseri

Sabah kahvaltısının ardından harika bir gün bizi bekliyor. Bugün öncelikle Macaristan’ın en büyük Barok Mimarisi olan Gödöllö Sarayı’na gideceğiz. Saray, 1735 yılında oranın soylularından Kont Antal Grassalkovich için yapılmış, uzun yıllar Grassalkovich ailesinde kalmış ve bu sürede bazı yerleri değiştirilmiş bazı yerlerine ise eklemeler yapılmış. Daha sonra Avusturya İmparatoru Francis Joseph I ve eşi İmparatoriçe Elisabeth’e verilmiş. Namıdeğer Sissi, Macar halkının çok değer verdiği biridir. Sarayı daha konforlu hale getirmek için suitler, binicilik salonu, mermerden ahır gibi yerler yapılmış ve saray uzun süre özellikle Sissi tarafından kullanılmıştır.

Öğle saatlerinde Budapeşte’ye dönüyoruz ve öğle yemeğimizi meşhur CAFE NEW YORK’ta alıyoruz. Öğleden sonra alışveriş için serbest zaman. Akşam otelimizde alacağımız kokteylin ardından dünyaca ünlü sanatçı ANDREA BOCELLİ’nin konserine katılacağız. Geceleme otelimizde.

3.Gün (24 Kasım 2024)

Estergon, Szentendre, Vişegrad & İstanbul

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından Check-out işlemlerimizi tamamlıyoruz.Bugün düzenleyeceğimiz gezide şanlı Estergon Kalesi’ni, ünlü alışveriş ve sanatçı kasabası Szentendre’yi ve muhteşem manzarasıyla Vişegrad’ı görmek için yola çıkıyoruz. Macarlara uzun yıllar başkentlik yapmış Estergon, Osmanlı Dönemi içinde oldukça önemli bir geçmişe sahiptir. Öğle yemeğimizi bölgedeki RÖNESANS RESTORAN’da alıyor ve akşamüstü saatlerinde Budapeşte Havaalanı’na yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1038 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:10’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 00:20’de varış. HOŞ GELDİNİZ…

Gezi Ücreti

Gezi Ücreti

İki Kişilik Odada Kişi başı : 2750 Euro
Tek Kişilik Oda farkı : +590 Euro

Neler Dahil?

 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Budapeşte – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Budapeşte’de 5 Yıldızlı Marriott Hotel’de 2 gece oda + kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Programda belirtilen öğle yemekleri
 • Programda belirtilen akşam yemekleri
 • Veronika Samu eşliğinde Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Tüm gezilerde özel kulaklıklar
 • Havaalanı vergileri
 • Tam kapsamlı kaza, sağlık, covid ve iptal sigortası
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Andrea Bocelli Konser Bileti

Neler Dahil Değil?

 • Öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler
 • Kişisel harcamalar

Geziye katıl

Hemen bizimle iletişime geç

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email