Paris, Sen Nehri, Normandiya Sahilleri & Haluk Levent Konseri

30 Ekim 2023

Fiyat

$0

Gün

5 gün

Toplam Kişi

100

Yaş Sınırı

12+

Kategori

Gezi Detayları

Geleneksel Nehir Turları’mızı, 2023 yılında, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını kutlayacağımız çok özel bir tarihte gerçekleştiriyoruz.

Sayın Haluk LEVENT’in bizlere Özel Konseri, Sayın DJ Suat ATEŞDAĞLI’nın performansı ve Sayın Dinçer GÜNER’in kahve keyfinde astroloji söyleşisi ile bambaşka bir yolculuk bu gezimizde sizleri bekliyor.

Değerli danışmanlarımız Sayın Saffet Emre TONGUÇ ve Sayın Serda BÜYÜKKOYUNCU ile birlikte profesyonel rehberlerimizin eşliğinde düzenleyeceğim gezide Etretat, Honfleur, Mont St.Michel, Normandiya, Les Andelys, Rouen ve Paris’i keşfedeceğiz.

5 Yıldızlı Cruise Brands Özel Gemisi Hakkında Bilgiler
Seine Nehri’nin en lüks gemilerinden biri olarak kabul edilen 5 Yıldızlı Deluxe SCENIC GEM gemimizde, sadece 55 misafir kabini bulunmakta… Maksimum 110 misafirimizin yer alacağı gemimizde HER ŞEY DAHİL (Tüm yiyecekler, alkollü ve alkolsüz içecekler dahildir) konsepti uygulanmaktadır.

Gemi personeli servis ücreti (bahşişler), tam kapsamlı wi-fi, özel butler servisi, geniş kabin ve suitleri ile 1.Sınıf hizmet veren Scenic Gem’de sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Uçuş Bilgileri
30 Ekim 2023 İstanbul – Paris TK 1821 08:25 (Hareket) 10:05 (Varış)
03 Kasım 2023 Paris – İstanbul TK 1828 18:55 (Hareket) 00:20* (Varış)

Gezi Planı

1.Gün (30 Ekim 2023)

İstanbul – Paris – Honfleur
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Cruise Brands kontuarında buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1821 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:25’de Paris’e hareket ve yerel saat ile 10:05’de varış.

Varışımızı takiben özel otobüsümüzle falezleri ile ünlü bir balıkcı kasabası olan Etretat’a gidecek ve doyumsuz manzaraları fotoğraflayacağız. Öğleden sonra gemimizin bizleri beklediği sanatsal ve tarihsel açıdan çok özel bir kasaba olan Honfleur’de yürüyüş turumuza başlayacağız. Dar sokaklarında birbirinden güzel evleri, butikleri gezecek,15.yüzyıldan kalma ahşap Saint Catherine Kilisesi’ni ziyaret edeceğiz.

Akşam üzeri 5 Yıldızlı Cruise Brands Özel Gemisi Deluxe Scenic Gem’e transfer. “Hoş Geldiniz Kokteyli” ve odalarımıza yerleşme. Akşam Yemeği ve geceleme gemimizde.

2.Gün (31 Ekim 2023)

Honfleur, Mont St.Michel & Normandiya
Gemimizde alacağımız Sabah Kahvaltısı’nın ardından çok özel bir gün bizi bekliyor. Honfleur’dan hareketle önce Fransa’nın kültür mirası ve Normandiya’nın simgesi olan Mont Saint Michel’i ziyaret edeceğiz. Avrupa’nın en şiddetli gelgitlerinin olduğu, tehlikeli bataklıklarla çevrelenmiş ve yalnızca dar bir yürüyüş yolu ile ulaşılabilen bu dev manastırdan çok etkileneceksiniz.

Öğle Yemeği’mizin ardından Normandiya Çıkarması’nın yapıldığı Omaha Beach Bölgesi’ni görecek ve II.Dünya Savaşı’nın sona ermesinin başlangıcı olan tarihi olayları yerinde dinleyeceğiz.

Gemimize dönüşümüz sonrası Akşam Yemeği’mizi alıyor ve Cumhuriyet’imizin 100.yıl kutlamalarına Sayın DJ Suat ATEŞDAĞLI’nın çok özel performansı ile başlıyoruz. Geceleme gemimizde.

3.Gün (1 Kasım 2023)

Les Andelys ve Rouen
Sabah gemimiz Fransa’nın Rouen Şehri’ne yanaşıyor. Sabah Kahvaltı’mızın ardından öncelikle Les Andelys kasabasına gidiyoruz. Büyüleyici güzellikte manzaraları ile oldukça beğeneceğiniz Les Andelys’de tarihi 12.yüzyıla dayanan kale ve doğa manzaralarını yaşayacak ve Öğle Yemeği’miz için gemimize döneceğiz.

Öğle Yemeği’mizin ardından Rouen gezimiz başlıyor. Rouen şehri, botanik bahçeleri, büyüleyici tepeleri, ahşap evleri ve Arnavut kaldırımlı sokakları ile oldukça ilginizi çekecek. Fransa’daki en eski saatlerden biri ve dünyanın en eski binalarından biri olan ünlü katedralini ziyaret edeceğiz. Burada alışveriş için serbest zamanınızın da ayrıca keyfini çıkaracaksınız.

Akşam üzeri gemimize dönüyoruz. Akşam Yemeği’nin ardından çok özel anlar yaşayacağımız bir gecede Sayın Haluk LEVENT bizlerle olacak ve Cumhuriyet’imizin 100.yılını hep beraber doyasıya kutlayacağız.
Geceleme gemimizde.

4.Gün (2 Kasım 2023)

Paris
Gemimiz öğle saatlerinde Paris’e geliyor ve harika bir şehir turu öncesi Sayın Dinçer GÜNER ile keyifli bir kahve keyfi sohbeti yapıyoruz. Gemide alacağımız Öğle Yemeği’nin ardından Paris şehir turumuzda Opera Meydanı, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı, Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis Binası, Napoléon’un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Millet Meclisi Binası, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, Chaillot Sarayı, Vendome ve Trocadero Meydanları’nı profesyonel rehberlerimiz eşliğinde gezeceğiz.

Akşam üzeri saatlerinde gemimize geri dönüyor ve Akşam Yemeği’mizi alıyoruz. Gece, dileyen misafirlerimiz ile Paris yürüyüş turu yapabiliriz. Geceleme gemimizde.

5.Gün (3 Kasım 2023)

Paris – İstanbul
Sabah kahvaltımızı gemimizde alıyor ve gemimiz ile vedalaşıyoruz. Son günümüzde Montmartre ve Sacre Couer’u ziyaret ve ardında Paris’te serbest zaman veriyoruz. Öğle saatlerinde buluşma ve ardından Charles de Gaulle Havaalanı için yola çıkıyoruz. Havaalanına varış, pasaport ve bagaj işlemleri ve Türk Hava Yolları’nın TK 1828 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:55’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 00:20’de varış. HOŞ GELDİNİZ…

Gezi Ücreti

Gezi Ücreti

(19 m²) İki Kişilik BALKONLU SUITE’de Kişi başı (Orta kat) : 3850 Euro
(21 m²) İki Kişilik DELUXE BALKONLU SUITE’de Kişi başı (Orta kat) : 3990 Euro

(19 m²) İki Kişilik BALKONLU SUITE’de Kişi başı (Üst kat) : 3990 Euro
(21 m²) İki Kişilik DELUXE BALKONLU SUITE’de Kişi başı (Üst kat) : 4090 Euro

(28 m²) İki Kişilik ROYAL BALKONLU SUITE’de Kişi başı (Üst kat) : 4590 Euro
(42 m²) İki Kişilik ROYAL 1 ODALI BALKONLU SUITE’de Kişi başı (Üst kat) : 4990 Euro

Tek Kişilik Suite Farkı : 1890 Euro

Neler Dahil?

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Paris – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 5 yıldızlı Deluxe Cruise Brands özel gemisi (Scenic Gem) ile Seine Nehri & Normandiya gezisi
 • Gemimizde Her şey dahil konsepti ile konaklama (sabah, öğle ve akşam yemekleri, alkollü ve alkolsüz içecekler, sıcak içecekler, kokteyller dahil, high premium içkiler hariçtir)
 • Sn. Saffet Emre Tonguç, Sn. Serda Büyükkoyuncu ve profesyonel rehberler eşliğindeki tüm geziler
 • Sn. Haluk Levent Özel Cumhuriyet Konseri
 • Sn. DJ Suat Ateşdağlı’nın Özel Performans Gecesi
 • Sayın Dinçer Güner’in Astroloji Semineri
 • Gemide ücretsiz Wi-Fi hizmeti
 • Gemideki personel servis ücreti (bahşişler)
 • Havaalanı ve liman vergileri
 • Tüm transferler
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Tüm gezilerdeki özel kulaklıklar
 • Tam kapsamlı sağlık, kaza ve iptal sigortası (70 yaş ve üzeri misafirlerimizden % 100 sürprim farkı tahsil edilmektedir)
 • LEA Danışmanlık Hizmetleri

Neler Dahil Değil?

 • Schengen vize ücreti
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Özel harcamalar

Geziye katıl

Hemen bizimle iletişime geç

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email