Constance Tsarabanjina

Madagaskar’ın kuzeybatı kıyısındaki Mitsio takımadalarında bulunan tenha adacık Constance Tsarabanjina, bozulmamış sahilleri ve ekolojik saz çatıları ile rahat, şık ve yalınayak bir inzivaya davet ediyor. Türkiye için yeni bir keşif olan bu ayrıcalıklı rotayı ilk görenlerden biri olmak, LEA Journeys farkı ile mümkün.

Doğanın tam anlamıyla her şeye hâkim olduğu bu benzersiz seyahat deneyimi ile kendinizi lüks bir Robinson Crusoe hikayesinin içinde hissedeceksiniz. Etiyopya’dan aktarmalı olarak uçabilir ya da Türk Hava Yolları’nın Madagaskar’a direkt uçuşu ile ulaşabilirsiniz.

Tsarabanjina, 25 lüks kabin villaya sahip. Bunlardan 13 tanesi kuzey sahilinde, 12 tanesi ise güney sahilinde yer alıyor. Odalar Constance şıklığı ve rahatlığında tasarlanmış. Odalarda TV yer almıyor; bu özellikle tercih edilmiş. Bu konseptte bir tatil isteyen herkesin, gerçek dünyadan uzaklaşamaya ihtiyacı olduğu gerçeğinden hareket edilmiş.

Her şey dahil konsept ile hizmet veren tesisin, kum tabanlı bir restoranı ve belki de hayatınızdaki en etkileyici gün batımına tanıklık etmenizi sağlayacak barı var. Restoranın imza yemekleri daha birkaç saat önce yakalanmış taze balıklardan oluşuyor. Vegan – vejetaryen seçenekler de mevcut.

Misafirlerin “sihirli” olarak tanımladığı bu özel adayı, rehber eşliğinde keşfe çıkabilir ya da tam donanımlı ekip ile su altında nefes almayı öğrenebilirsiniz. Eşsiz doğası ise Constance Tsarabanjina’da başka bir aktiviteye ihtiyaç duymayacağınız kadar güzel. Hint Okyanusu’nun kristal suları, tropik kuşların sesleri, hayranlık verecek çeşitliliğe sahip sualtı yaşamı ve bitki örtüsü, her anın tadını telaşsızca çıkarmayı öğretiyor.

Biraz hareket isteyenler içinse balık tutma, dalış, kano ve bot turu gibi aktiviteler mümkün. Constance için bir imza haline gelen kusursuz SPA deneyimi de tatilinizi taçlandıracak.

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email