leajourneys

Logo ve Marka Felsefesi

Logomuzun çıkış noktası, gezme tutkusunu temsil eden ‘pin’ formu oldu. İç içe geçmiş ve her birinin çizgisel değeri diğerinden farklı 3 pin; LEA’yı oluşturan 3 harfi ve o harflerin kaynağı olarak tüm seyahat programlarımızın temelinde yer alan 3 niteliği temsil ediyor: Lüks, Eğlenceli, Ayrıcalıklı. Bu niteliklerin birbirini tamamlayışının estetik ifadesi, LEA logosunda biçimsel bir anlatıma dönüştü.

İnsanların farklılıklarına sahip çıkarak yan yana olmasının hayatı zenginleştirdiğine inanan markamız, bu felsefeyi logosuna da yerleştirdi. İç içe geçmiş farklı pin formları, farklı insanların uyumla seyahat etmesini simgeleyen kucaklayıcı ve kapsayıcı bir anlayışın yansıması. Logonun ve her harfin birbiriyle uyumlu ama birbirine temas etmeyen tasarımı, seyahat tutkusundaki özgür ruhun ifadesi. Yuvarlak formlar ise seyahatin hayata getirdiği enerjiyi ve mutluluğu simgeliyor.

Ana renk olarak gusto ve şıklık temsili olan siyah ile sadelik ve bilgelik temsili olan beyaz buluşurken; minimal tasarım anlayışı ile zamansız bir çizgi tercih edildi.

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email